- LEGRAND

Цена
€33 50 / 65 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | USB контакт |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 230 |
| Номинален ток (A) | 16 |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Да |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Стандарт на контакта | Шуко (тип F) |
| USB портове (count) | 2 |
| Тип товар за димер | N/A |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Контакт с USB зарядно Legrand Valena Life 2xUSB – Бял
Зареждайте устройствата си без допълнителни адаптери. Контактът Legrand Valena Life с два USB порта вгражда зарядното директно в стената – удобно и елегантно решение за всеки дом или офис.
Ключови Предимства
- Вградено USB зарядно — Два USB порта (5V DC, общо 2.1A) за смартфони, таблети и други устройства.
- Модерен дизайн — Бял цвят, който се вписва във всеки интериор.
- Безопасност — Защита от свръхток и късо съединение за спокойно зареждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | USB контакт |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение | 230 V |
| Номинален ток (контакт) | 16 A |
| Цвят | Бял |
| Степен на защита | IP20 |
| Брой модули | 1 |
| Стандарт на контакта | Шуко (тип F) |
| USB портове | 2 |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- 1 бр. USB контакт
- Винтове за монтаж
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




